КиївПрайд підтримує шлюбну рівність в Україні та приєднуеться до флешмоба #ШлюбнаРівністьВДії

Про це КиївПрайд сповіщує на своїй сторінці у Facebook.

Ви точно бачили історію Віталія Царюка і Віктора, які подали заявку на реєстрацію шлюбу через “Дію” і отримали відмову. Так, зараз закон не дозволяє гомосексуальним парам одружуватися, але ми вимагаємо вирішити цю прикру проблему якнайшвидше!

В День нульової дискримінації ми долучилися до створеного Віталієм хештегу #ШлюбнаРівністьВДії і тепер в команді КиївПрайду є своя заявка на шлюб від наших Ольга Оніпко і Jully Sirous. Вітаємо наречених!

👰Запрошуємо приєднатися і вас! Ми маємо показати уряду, що бажаючих оформити стосунки офіційно набагато більше, ніж вони думають, от тільки велика частина українців і українок позбавлені цього права. Країна втрачає безліч нових родин через дискримінаційну відсутність шлюбної рівності.

Як це зробити?
1. Залогіньтеся в Дії з браузера. В застосунку “Дія” немає такої послуги.
2. Знайдіть послугу “Заява на шлюб” або скористайтеся прямим посиланням https://diia.gov.ua/services/zayava-na-shlyub
3. Пройдіть всі потрібні кроки (на сайті є детальна інструкція). У формі заявки використовують слова “наречений” і “наречена” залежно від того, хто саме заповнює, але немає графи “стать”.
4. Підпишіть заяву Дія.Підписом разом із партнером_кою, зробіть скрін результату і викладіть з нашим хештегом і відміткою @kyivpride

Най у Мінцифри та інших міністерствах побачать, що ця послуга нам потрібна як ніколи!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією