Ініциатива по збору на fpv для одного із нацбатальонів була відхилена із-за присутності квір контенту

Автор каналу «Драглі» на своїй сторінці у Instagram розповідає що його ініциативу збору коштів було відхилено одним із нацбатальонів.

Ми разом з Лариса Сергіївна Хапуга протягом місяця готували відео для того, щоб допомогти нашим воїнам. Скажу чесно, кожен з учасників вклав частинку своєї душі в цю справу, бо ми повірили в те, що пісня-з**ір стала новим жанром. А оскільки і я, і Лариса Сергіївна активно підтримуємо права квірів, то в тексті пісні є один рядок зі словом «квір». А якщо точніше, «поки вони в окопах, нема різниці чи ти гетеро чи квір», бо йдеться про об’єднання усіх українців незалежно від упереджень.

Мій друг вів комунікацію з цільовим підрозділом, і в певний момент йому повідомили, що вірогідно нашу допомогу не приймуть. Керівництво дозволило провести з**ір, але без деталей для кого саме.

Знаєте, сьогодні ми згадуємо Революцію Гідності. А те, що відбулося – принизливо. Це дискримінація, і це відчужує квірів від українського суспільства. Гомофобія, штучно «вшита» в націоналізм – це зло. Реальні люди реально від цього страждають, у нашому війську також.

Тому ми вирішили, що гроші всеодно зберемо, але передамо їх іншим воїнам, бо потреба є кругом. Але нашу допомогу, з поваги до нашої творчості, отримають ті, хто зможе відзвітувати і не буде соромитись наших імен, просто через те, що ми виступаємо за рівні права і європейські цінності. Звіти важливі, це про репутацію і довіру аудиторії, яку ми дуже цінуємо.

Завтра буде публікація, а поки будемо раді вашим рекомендаціям. Шукаємо адекватність у співпраці. Якщо нікого не знайдемо, передамо гроші вже всім відомим фондам або волонтерам з великими закупівлями.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар