Ганул: Прайд – провокація. Активист призвал отменить “Марш равенства”

19 августа в центре Одессы должен пройти «Одесса прайд». К данному мероприятию весьма неоднозначно отнеслись некоторые одесситы и общественные активисты.

В частности, лидер общественной инициативы «Уличный фронт» Демьян Ганул считает, что в Одессе не притесняют права ни одной группы людей по какому-либо признаку, в том числе половому.

«Цього року 19 серпня запланований прайд в Одесі, сотні хворих людей приїдуть до міста аби заявити про рівні права за половою ознакою. Я можу це пояснити як заробіток коштів на певних європейських грантах, адже у нас в державі не притісняють права жодної групи людей за будь якою ознакою, половою в тому числі»,.

«На мої глибокі переконання, особисті справи мають бути в ліжку, ходити маршами і кричати – кому куди подобається, схоже на провокацію»,

Также активист обратился к организаторам мероприятия с предложением отменить действо.

«Хочу звернутися до організаторів цього дійства, маю купу ідей як вам поміщати, і це не силові методи, тому може просто відмінимо все?)
Мало того, віруючим може не сподобатися що прайд призначено на дату християнського свята «спас», – призвал Демьян Ганул.

»Якщо публічно підіймати проблеми хворих людей, то можна марші алкоголіків чи наркоманів провести, теж хворі люди«, – заключил он.

Прайд – провокаціяДрузі, з багатьма із вас у мене категорично різні думки щодо такого дійства як проведення «маршу…

Gepostet von Дем'ян Ганул am Donnerstag, 9. August 2018

Источник

Поделись публикацией
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Share on Tumblr
Tumblr
Pin on Pinterest
Pinterest

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

двадцать + 7 =