Ганул: Прайд – провокація. Активист призвал отменить “Марш равенства”

19 августа в центре Одессы должен пройти «Одесса прайд». К данному мероприятию весьма неоднозначно отнеслись некоторые одесситы и общественные активисты.

В частности, лидер общественной инициативы «Уличный фронт» Демьян Ганул считает, что в Одессе не притесняют права ни одной группы людей по какому-либо признаку, в том числе половому.

«Цього року 19 серпня запланований прайд в Одесі, сотні хворих людей приїдуть до міста аби заявити про рівні права за половою ознакою. Я можу це пояснити як заробіток коштів на певних європейських грантах, адже у нас в державі не притісняють права жодної групи людей за будь якою ознакою, половою в тому числі»,.

«На мої глибокі переконання, особисті справи мають бути в ліжку, ходити маршами і кричати – кому куди подобається, схоже на провокацію»,

Также активист обратился к организаторам мероприятия с предложением отменить действо.

«Хочу звернутися до організаторів цього дійства, маю купу ідей як вам поміщати, і це не силові методи, тому може просто відмінимо все?)
Мало того, віруючим може не сподобатися що прайд призначено на дату християнського свята «спас», – призвал Демьян Ганул.

»Якщо публічно підіймати проблеми хворих людей, то можна марші алкоголіків чи наркоманів провести, теж хворі люди«, – заключил он.

Прайд – провокаціяДрузі, з багатьма із вас у мене категорично різні думки щодо такого дійства як проведення «маршу…

Gepostet von Дем'ян Ганул am Donnerstag, 9. August 2018

Источник

Поделись публикацией
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Share on Tumblr
Tumblr
Pin on Pinterest
Pinterest

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

8 + тринадцать =