Дьомін “прозоро” натякнув, хто з російських зірок-чоловіків пропонував йому інтим

Один із екс-шанувальників ведучого – відомий стиліст.

Український ведучий Слава Дьомін зізнався у новому випуску “Слава+”, що йому часто пропонували одностатеві стосунки. Навіть попри його шлюб. Артист поділився двома історіями, коли такі пропозиції надходили від зірок російського шоу-бізнесу. Не називаючи імен, він прозоро дає зрозуміти, хто саме це був.

“Це було двоє чоловіків. Один конкретно пропонував, а інший “підкатував” до мене. Він “підкатував” до того моменту, поки не дізнався, що в мене є дружина. Після цього все. Це був відомий російський губатий стиліст на підборах”, – натякаючи на Сергія Звєрєва, розповів Дьомін.

Прямим текстом пропонував інтим Славі артист, який “носить багато пір’я на сцені”.

“Це був фінал “Євробачення” в Москві. Мені здається, 2009 рік. І, значить, десь три години ночі, я сиджу ще за компом, Ксюха моя (колишня дружина) спить поруч. В “Однокласники” надходить повідомлення. Написано було: “По*б*мся на Пилипівському?”. Я такий: “Що?”. Я пишу: “У сенсі?”. Мені пишуть: “У прямому. Місце моє”. Я пишу: “Вибач, ти, напевно, помилився, я не в цих справах”. І мені відповідають: “Ти мені просто дуже давно подобаєшся”, – відверто поділився ведучий.

На запитання редактора, чому Слава відверто не каже, що це були Звєрєв та Філіп Кіркоров, той пояснює – немає письмового підтвердження, бо листування не зберіг. Тому переживає, щоб його розповідь не розцінили як наклеп.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією