“Дізнався, що таке веселковий прапор”. Федишин у привітанні 11-річному синові розповіла про свій скандал із ЛГБТ

Українська співачка Ірина Федишин, яку публічно образив співак Melovin, 25 травня в Instagram опублікувала пост із нагоди дня народження свого сина Юрія.

Ти наша велика радість. Ми сильно тебе любимо і вдячні Богові за тебе. Рости здоровим і щасливим! Нехай небо стане мирним і в Україні якнайшвидше настане перемога“, – написала вона.

Федишин зазначила, що її синові виповнюється 11, і війна Росії проти України краде дитинство не лише в нього, а й у мільйонів українських дітей.

“Ви всі сьогодні дуже швидко дорослішаєте. У свої 11 ти дізнався і побачив, який світ буває несправедливий і жорстокий, скільки в ньому зла і брехні. Ти дізнався, що таке веселковий прапор і його значення. Ти дізнався, що цей прапор насправді зовсім не веселковий. Ти побачив, наскільки люди під таким прапором можуть бути агресивними, наповненими ненавистю і займатися булінгом у мережах… Але я хочу тобі сказати, що, крім світу, де панує ненависть і агресія, є світ, де панує радість, любов і мир”, – заявила вона.

Співачка побажала синові бути завжди сумлінним і чесним перед собою.

Це допоможе тобі навіть у найтемніші часи не опускати руки і зберігати силу духу. Щоб там не сталося, завжди тримайся не людей, а Христа. Хай береже тебе Господь“, – написала вона.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Ірина Федишин ?Iryna Fedyshyn (@irynafedyshyn)

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією