Депутат із Дніпра зробив гомофобний випад на адресу ЛГБТ-спільноти та отримав відповідь від військових

Депутату не сподобались прапори на аватарках у соцмережах багатьох торгових марок.

Цього тижня українські компанії доповнили аватарки у своїх акаунтах у соцмережах ЛГБТ-прапорами на честь місяця прайду. До акції приєдналась і мережа магазинів Comfy. Таким чином вона підтримала спільноту та вказала, що поважає свободу кожного. Проте такі дії сподобались не всім.

Наприклад, депутат Дніпропетровської обласної ради від “Слуги народу” Олександр Савченко засудив їх. На своїй сторінці у Facebook, він написав, що зараз в країні йде війна та гинуть люди, а висвітлення ЛГБТ, на його думку, йде у розріз з “основними принципами релігії та звичаями суспільства”.

“В моїй країні війна, сьогодні рашистська ракета знищила житловий будинок, загинули люди. І тут мені трапляється це.. це проти релігії та основних засад та звичаїв нашого суспільства і тим більше не те, що потрібно поширювати у нашій країні”, – написав Савченко.

Він окремо звернувся до мережі Comfy з питанням, чому вони підтримують саме ЛГБТ, та ніколи не роблять подібні акценти на честь “дня сім’ї, матері, батька”.

Проте така відвертість депутату вилізла боком. Адже спроби пов’язати своє несприйняття ЛГБТ та війну був зовсім недоречним. Тому саме військові й відповіли йому.

“А давайте ми, військові, самі розберемось, що на часі, а що ні. Для багатьох військових така підтримка важлива. Але ніт, бідного лошару у піджаку, дуже притісняє райдужка на емблемці. Не травмувало твої ніжки релігійне почуття? Може нам тобі з фронту якось допомогти, найняти психотерапевта?”, – написав Васьок Духновський.

Військовий зазначив, що депутат з Дніпра просто прикрився війною, “щоб заборонити людям інакодумство”. І назвав цей вчинок вкрай низьким, особливо як для публічної людини.

Підтримав його і позаштатний радник мера Дніпра Євген Гендін. Він також засудив Олександра Савченко та назвав його допис “крінжем та скрепами”.

“Цей печерний скрєпний крінж – не від депутата псковської, новгородської чи усть-хз-якоїсь думи. Він – від депутата Дніпровської (що особливо прикро) облради від правлячої європейської лібертаріанської сексі-партії. Крінж крінжем, скрєпи скрєпами – але деякої мерзенності додає маніпуляція і спекуляція на війні і смертях. Ось такий зелений хлопчик у рожевій сорочці”, – зазначив Гендін.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією