Батьківській ініціативі «ТЕРГО» десять років

Про це сповіщується на сторінці ініціативи.

ТЕРГО з’явилася у Києві у 2013 році як об’єднання людей, небайдужих до життя та долі ЛҐБТК+ в Україні, складаючись насамперед із батьків ґеїв, лесбійок, бісексуальних та трансґендерних дітей. Одразу була сформована мета організації: моральна, духовна та матеріальна підтримка ЛҐБТК+, котрі, на відміну від країн Європи та США, тоді переживали не найкращі часи на своїй батьківщині.

За десять років нашої праці ми змогли певною мірою згуртувати активну спільноту батьків ЛҐБТК+, що приймають своїх дітей та готові боротися з ними пліч-о-пліч за рівні права та недискримінацію в Україні.

Ми стали першою, і досі лишаємося єдиною українською організацією, що об’єднує сім’ї ЛҐБТК+ людей, та веде роботу з їхніми батьками.

Часто батькам буває непросто після неочікуваного камінгауту дитини, ми знаємо це на собі, та не раз переконалися у цьому з тих історій, з якими працювали. І на своє десятиліття ми пишаємося тим, що завдяки своєчасній підтримці, розумінню, силі відчуття «ти не один/ти не одна», ми змогли повернути не в одну родину головну сімейну цінність — любов і прийняття. ❤️

Ні 2022, ні 2023 роки не зламали нас, а, попри складнощі та перешкоди, зробили нас усіх сильнішими, зробили сильнішими і ТЕРГО.

Тож далі тільки більше ✊🏽🇺🇦🏳️‍🌈

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією