Андрій Хветкевич з «Холостячки» розповів про весілля з бойфрендом і переваги офіційного шлюбу

Учасник 2-го сезону реаліті «Холостячка» Андрій Хветкевич розповів про свого хлопця і майбутнє весілля, яке пара планує вже у травні 2023 року.

Андрій Хветкевич в інтерв’ю сайту «Краще медіа» зізнався, що не шкодує про свій камінг-аут. У серпні він заявив про заручини з хлопцем Феліпе, стосунки з яким мав ще до участі в шоу «Холостячка». Зараз Андрій почувається вільним, адже йому більше не потрібно приховувати правду про себе.

Хветкевич розповів, що знайомство з бойфрендом відбулось на Гаваях, на острові Оаху, коли він там жив і працював: «Я був відкритий для стосунків, користувався додатком з метою знайти пару. Там і заметчились з Феліпе».

Після кількох вдалих побачень Андрій відчув закоханість і зрозумів, що вона взаємна. Однак будувати стосунки на відстані не хотів, адже його робота передбачає постійні мандрівки. Утім, Філіпе не здавався — чоловік влаштовував зустрічі в різних країнах, демонструючи свою відданість. Саме цим він і завоював серце Хветкевича.

«У стосунках я ціную, в першу чергу, чесність. І звісно, почуття — вони або є, або їх нема. Я відчував закоханість Феліпе, розумів, що вона взаємна. Феліпе фактично завойовував моє серце у різний спосіб, доводив свою любов вчинками, і цим мене підкорив», — зазначив учасник «Холостячки».

Андрій Хветкевич і його наречений планують весілля у Мексиці. Дата вже відома — це буде у травні наступного року.

«Для нас важливо офіційно оформити шлюб, тому що ми нічим не відрізняємось від усіх закоханих пар. До того ж, це дає переваги з юридичного боку, як наприклад, покупка житла, спадщина тощо», — додав Хветкевич.

Також Андрій Хветкевич відповів на питання про те, як його мама і брат сприйняли новину про заручини і зізнання в тому, що він гей:

«Я ніде не говорив, що я гей. Я — бісексуал, так як мені подобаються і жінки, і чоловіки. Новину рідні сприйняли дуже добре. Мама сказала, що для неї найголовніше, аби я був щасливим. Брат відповів, що здогадувався. В цілому, нормально сприйняв інформацію. Жодних проблем. Близькі познайомились з Феліпе в Києві. Я не шкодую, що зробив камінгаут. Я почуваюсь зараз вільним, мені не потрібно щось приховувати від інших. Я в жодному разі не шкодую, що взяв участь у “Холостячці”. Мені дійсно подобалась Злата. Проєкт відкрив мені очі на багато важливих питань, які раніше я навіть не помічав».

Фото: соцмережі, особистий архів Андрія Хветкевича, пресслужба СТБ

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією