Alliance.Global розповідає про свій шелтер у Чернівцях

Вітаємо вас, наші любі друзі і читачі! Сьогодні ми хочемо вам трохи розповісти про наш шелтер для ЛГБТІК+ людей Alliance.Global Chernivtsi, які опинились у складних життєвих обставинах у зв’язку з війною.

Наш шелтер знаходиться в самому центрі історичної частини Чернівців (в 500-х метрах від Ратуші та вулиці Ольги Кобилянської) і займає другий та третій поверх в триповерховій будівлі. Шелтер здатен прийняти одночасно 11 людей. В ньому є велика кухня, три спальні кімнати, душ та два туалети, а також затишний “безпечний простір” / ком’юніті-центр для відвідувачів для проведення дозвілля та інформаційно-освітніх заходів, зокрема переглядів фільмів, груп психологічної підтримки, ігрових вечорів тощо.

Донори та та ГО «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» забезпечують мешканців шелтеру всім необхідним: постільною білизною, базовим набором продуктів харчування, засобами гігієни, одягом, павербанками, в залежності від індивідуальних обставин, надаємо швидку фінансову допомогу. Мешканці шелтеру мають змогу отримати підтримку в подальшій ресоціалізації, зокрема, щодо пошуку роботи та відновленні втрачених документів, отримати індивідуальні психологічні та параюридичні консультації, консультацції “рівний-рівному”.

Окрім цього, в шелтері/ком’юніті-центрі можна отримати додаткові послуги з тестування на ВІЛ, сифіліс, гепатити В і С, допомогу в отриманні доконтактної профілактики ВІЛ #PrEP. Наш медичний спеціаліст завжди може надати безкоштовну онлайн-консультацію та переадресувати до дружніх медичних спеціалістів.

Якщо Ваші життєві обставини склались таким чином, що Вам потрібне поселення в шелтері або інші першочергові послуги, вам потрібно заповнити коротку анкету за посиланням https://linktr.ee/allglobal (в шапці профілю), обравши потрібне місто. Не соромтесь нею скористатись. 😊

Робота шелтеру та ком’юніті-центру в Чернівцях стала можливою завдяки фінансовій та ресурсній підтримці наших партнерів, зокрема, Outright International, Fondation de France, Aktionsbündnis gegen Homophobie та інших.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією