31 березня – День видимості трансгендерних людей

Про це на своїй сторінці сповіщує ГО Когорта.

Це свято засноване у 2009 році за ініціативи Рейчел Крендалл-Крокер, яка прагнула підвищити увагу до прав транс*людей, що щодня борються за свої права. У цей день ми обговорюємо потреби транс*спільноти та акцентуємо увагу на тому, що ми є невід’ємною частиною суспільства та маємо право на публічність та повагу.

Продовжуємо покращувати життя української транс*спільноти завдяки підтримці Альянсу громадянського здоров’я та Глобального фонду у рамках проєкту «Адвокація, інформування та мобілізація силами спільноти транс*людей України».

Саме сьогодні команда ГО «Когорта» проводить декілька заходів, з якими можна ознайомитись в наших попередніх дописах.👉 Навіть у складний час війни, ми хочемо збирати транс*спільноту, щоб обговорювати важливі питання, знаходити спільні рішення та підтримувати один одного.
Звертаємо увагу на те, що положення транс*людей в Україні погіршується ще більше внаслідок війни, яка порушує права всіх громадян. Тож саме в такий час наша спільнота має бути ще міцнішою та згуртованою.

Закликаємо святкувати День видимості транс*гендерних людей та приєднуватись до офлайн та онлайн заходів ГО «Когорта», якщо можете. Або зустріньтесь з людьми, які вас розуміють та підтримують. Разом ми можемо зробити світ кращим місцем для всіх, незалежно від їх статі та гендерної ідентичності.

Трансгендерна жабка, щоб ви посміхнулися.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією