Ума Турман зіграє президентку США в екранізації ЛГБТ-бестселера

Зірка «Кримінального чтива» Ума Турман приєдналася до зйомок романтичної ЛГБТ-комедії «Червоний, білий та королівський синій». Турман виконає у фільмі роль американської президентки.

В основу фільму покладено однойменний роман Кейсі МакКуістон 2019 року. За сюжетом, матір головного героя Алекса обирають главою США. Алекс ворогує із принцом Великої Британії Генрі, що може загрожувати іміджу країни на міжнародній арені. Коли у ЗМІ з’являються фото неприємного інциденту між двома хлопцями, PR-служба пропонує їм вдати, що ті є давніми приятелями. Фальшива дружба зненацька обертається чимось більшим для кожного з них.

У ромкомі зіграють Тейлор Захар Перес, Ніколас Голіцин, Кліфтон Коллінз мл., Стівен Фрай та ін. Режисером та автором сценарію виступить театральний постановник та володар премії «Тоні» Меттью Лопес.

Точна дата релізу «Червоного, білого та королівського синього» невідома. Фільм випустить “амазонівський” стрім-сервіс Prime Video.

Турман нещодавно з’являлася на телебаченні у серіалах «Під підозрою» та «На взводі: Битва за Uber» (на фото). Нещодавно актриса возз’єдналася з учасниками каста «Кримінального чтива» Джоном Траволтою та Семюелем Л. Джексоном. Тріо брало участь у скандальній 94-й «оскарівській» церемонії, де вручило статуетку Віллу Сміту.

Джерело

Поділись публікацією
Залишити коментарій