У Сербії громадянські активісти вимагають скасувати прайд у Белграді

22 липня 2022 року представники “Патріотичного блоку” в уряді Белграда звернулися до мера міста Олександра Шапіча та глави уряду Ніколи Ніколайовича з офіційною вимогою скасувати Європрайд у столиці Сербії. Про це повідомляє srbin.info.

На думку депутатів, прайд слід скасувати через нібито небезпеку для учасників та громадян міста «на тлі загостреної геополітичної ситуації». Другою причиною автори послання називають зростання кількості хворих на ковід у Сербії – понад 4000 випадків.

Депутати також наголосили, що ЛГБТ-заходи ображають вірян Сербії та порушують їхні права. Авторів звернення турбує “агресивна поведінка прихильників ЛГБТ”.

«Відкриті погрози, що лунають від представників ЛГБТ-спільноти, турбують усіх сімейних громадян, а особливо батьків учнів початкових шкіл, і від них виходить законна вимога не пускати дітей до школи в період до, під час та після проведення Європрайду», – зазначили у листі.

Депутати звернули увагу і на фінансову сторону проєкту – за даними офіційних сайтів ЄС та Ради Європи, вартість заходу може сягнути 40 млн. євро.

«Громадяни відкрито запитують, чи можливо під час економічної кризи… віддавати пріоритет ЛГБТ-особам, а не забезпеченню безкоштовними книгами та їжею наших школярів, допомоги соціально незахищеним сім’ям та дітям чи пенсіонерам», – заявили автори звернення про заборону прайду в Белграді.

За їхніми даними, нібито 97% громадян Сербії не хочуть проведення ЛГБТ-заходу.

Джерело

Сподобалось? Знайди секунду, щоб підтримати нас на Patreon!
Поділись публікацією