Сурогатна вагітність в Ізраїлі вперше стала доступною для ЛГБТ-пар

У липні одностатева пара в Ізраїлі оголосила спільно з Міністерством охорони здоров’я, що їхню дитину виношує сурогатна мати, що стало першим випадком у єврейській державі.

Сурогатна вагітність вперше стала доступною для одностатевих пар 11 січня, до цього сурогатне материнство дозволялося лише гетеросексуальним парам або одиноким жінкам.

Незважаючи на те, що цей процес легальний, він ще не налагоджений і сповнений перешкод для одностатевих пар. Крім того, Ізраїль стикається з нестачею сурогатних матерів в умовах зростання попиту.

“Нам довелося стати в чергу”, – розповів Іцик Разимор Аптер, який незабаром стане батьком за допомогою сурогатного материнства. “Бо зараз багато, дуже багато людей, які намагаються здійснити процес сурогатного материнства”.

Незважаючи на те, що тепер це легально в Ізраїлі, Аптер та його партнер вирішили народити свою сурогатну дитину в іншій країні.

“Ми хочемо зробити це зараз, ми не хочемо чекати два чи три роки. Це також пов’язано із ціною. В Ізраїлі це все ще дуже дорого”.

Аптер пояснив, що в Ізраїлі народження дитини за допомогою сурогатного материнства може коштувати 87 700 доларів. Однак у Сполучених Штатах це може бути так само дорого, якщо не дорожче.

Джерело

Сподобалось? Знайди секунду, щоб підтримати нас на Patreon!
Поділись публікацією