ЛГБТ-активісти судяться з владою Буенос-Айреса через заборону гендерно-нейтральної мови в школах

На владу Буенос-Айреса, столицю Аргентини з населенням понад 15 млн осіб, подали до суду після того, як вони заборонили використовувати в школах гендерно-нейтральну мову.

Правозахисні групи, у тому числі Аргентинська федерація ЛГБТ, повідомляє “Pinknews”, вважають те, що відбувається “порушенням прав людини”, оскільки цей крок дискримінує гендерно-неконформних учнів.

“Міська влада не змогла пояснити, яким чином використання гендерно-нейтральної мови в школах порушує міські та національні закони. Ми повністю переконані, що виграємо цю справу”, – сказала засновниця Аргентинської федерації ЛГБТ Марія Рашид, цитує її The Telegraph.

Офіційні особи стверджують, що гендерно-нейтральні слова “збивають дітей з пантелику“, а також впливають на “зниження результатів іспитів“. Однак влада не змогла привести посилань на якісь конкретні дослідження, що підтверджують їхню думку.

Федеральна влада підтримала ЛГБТ-активістів. Так, міністр національної освіти Аргентини назвав політику влади столиці сексистською, несправедливою ​​та порівняв її із заборонами при військовій диктатурі Франка в Іспанії.

Нагадаємо, 2021 року Аргентина стала першою країною Південної Америки, яка запровадила гендерно-нейтральні позначки у паспортах та документах, що засвідчують особу.

Джерело

Поділись публікацією
Залишити коментарій