Легенду Манчестер Юнайтед визнали винним у публікації гомофобних образ

Патріс Евра отримав штраф за те, що сказав на адресу футболістів ПСЖ майже чотири роки тому.

Легендарний захисник Манчестер Юнайтед Патріс Евра був засуджений за публікацію в мережі гомофобних образ, повідомляє Daily Star, передає isport.ua.

Евра, який у четвер, 9 лютого, не прибув до суду в Парижі, був оштрафований на 1 000 євро і зобов’язаний виплатити компенсацію у розмірі 2 000 євро двом групам, які виступають проти ненависті.

Групи “Stop Homophobia” та “Mousse” поскаржилися на екс-футболіста в березні 2019 року, коли він опублікував відео в якому використав гомофобні висловлювання. Це сталося після того, як Манчестер Юнайтед здійснив камбек у протистоянні з ПСЖ в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, перемігши французів на виїзді з рахунком 3:1.

Париж, ви п*дики, ви п*дики“, – сказав 41-річний француз сенегальського походження. Стверджуючи, що “червоні дияволи” були більш мужніми, ніж ПСЖ, Евра додав: “Тут говорять чоловіки“.

“Mousse” та “Stop Homophobia” за підтримки антигомофобного колективу “Rouge Direct” негайно подали скаргу на “публічну образу групи людей через їх сексуальну орієнтацію”.

Слідчий суддя у справі перекваліфікував скаргу на “непублічну образу” і передав справу до Паризького поліцейського суду. Суддя ухвалив, що Евра “висловив свою думку в приватній обстановці для створення відео, яке пізніше було розміщено в Snapchat без його відома”.

Проте адвокат заявників Етьєн Дешульє опублікував заяву, в якій йдеться: “Гомофобні висловлювання такої особи, як Патріс Евра, розпалюють ненависть і насильство щодо ЛГБТ, зокрема в країнах, де гомосексуальність переслідується злочинним шляхом, як, наприклад, у Сенегалі, звідки родом Патріс Евра”.

Евра народився у Дакарі, столиці Сенегалу, а потім у дитинстві переїхав до Парижа. Адвокат футболіста сказав, що його клієнт “не хотів нашкодити гомосексуальній спільноті”, а натомість просто “націлювався ображати гравців ПСЖ”

Адвокат заявив, що Евра опублікував відео з вибаченнями наступного дня після того, як він образив гравців французького клубу.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією