Gymshark розповів про ЛГБТК+ спортсменів у новій кампанії

Gymshark, британський бренд спортивного одягу, вшанував спільноту ЛГБТК+ після місяця Гордості новою кампанією.

Щоб надихнути і навчити підростаюче покоління спортсменів ЛГБТК+, які прагнуть успіху, Gymshark запустив «Pride In Progress». Кампанія висвітлює розповідь, яка стоїть за важкоатлетами, які щодня перемагають дискримінацію, борючись із нормами та приймаючи свою індивідуальну ідентичність. Незважаючи на те, що кампанію було запущено в місяць Гордості, вона продовжить своє існування і поширення після червня, щоб продовжити святкування та підтримати розмову.

В рамках «Pride In Progress» було випущено два ролики, в яких розповідається про Танцювальний дім, заснований, Міяке Маглером і про пауерліфтерку Анхель Флореса. У одному ролику показано, як індивідуальність, унікальність та творчість прославляються у танцювальній культурі та дозволяють їм створити безпечний простір.

В іншому — Флорес, трансгендерна пауерліфтерка, обговорює проблеми переходу та вступу у світ фітнесу. Ролик розповідає про Флорес та її фітнес-подорож у Liberation Barbell Club. Вона розповідає свою історію, як наявність безпечного простору допомогла їй заявити про себе.

«Gymshark має безліч представників у нашому списку спортсменів і прагне розповідати їхні історії не тільки під час місяця Гордості, але й постійно протягом року», — сказав Генрі Спір, президент Gymshark у Північній Америці.

«Найкрасивіше у співтоваристві ЛГБТК+ — це те, наскільки воно багатовимірне, що дає нам безмежні можливості для виділення їх у повідомленнях нашого бренду. Ми також зв’язалися з деякими спортсменами, яких немає в нашому списку, щоб привернути увагу до цієї кампанії, зокрема різних форм фітнесу поза тренажерним залом. Ми хочемо, щоб спільнота розглядала Gymshark не лише в одному вимірі».

Хоча в минулому Gymshark взяв на себе зобов’язання щодо створення більш інклюзивних і безпечних просторів для жінок і представників ЛГБТК+ у світі фітнесу, поняття, що виходить за рамки «Pride In Progress», виходить із визнання брендом того, що боротьба ще не закінчена і багато хто ще не відчуває себе поміченим чи у безпеці.

Джерело

Сподобалось? Знайди секунду, щоб підтримати нас на Patreon!
Поділись публікацією