«Вони такі яскраві!». Берлінський стиліст, який з першого дня війни одягається в українські луки, в захопленні від біженок з України

Берлінський стиліст Френк Уайлд від першого дня російського вторгнення робить ліфтолуки у кольорах українського прапора. Німецький стиліст і художник з костюмів публікує в Instagram свої фото у синьо-жовтих образах, щоб підтримати Україну.

Уайлд дав інтерв’ю програмі Зірковий шлях і висловив захоплення українським народом, який виборює свою свободу.

«Зараз уся моя увага зосереджена на Україні. Наразі весь світ знає український прапор і як це круто. Якби ви спитали мене півроку тому, який прапор в України, я не відповів би… А тепер його знає весь світ. Так, багато чого засмучує зараз, але я завжди зосереджуюсь на тому, чого ми хочемо досягти, а не на тому, що ми втрачаємо. Це дуже важливо у цій ситуації. Ми переможемо!», — каже він.

Стиліст зазначив, що для нього було очевидним, що Путін нападе на Україну.

«Бути гомосексуалом у моєму поколінні дуже непросто. Нещодавно мені виповнилося 59. І мені весь час доводилося виборювати свою свободу. За те, щоб жити так, як хочу, і любити того, кого хочу. І бути тим, ким я є. Знаєте, у представників різних меншин розвинене особливе почуття небезпеки. Для мене було очевидним, що Україна в небезпеці. Свій перший пост про це я зробив 22 лютого. Я виклав фото у масці Путіна з ножем у руці», — згадує він.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от frank wilde (@frankpeterwilde)

Уайлд активно волонтерить у Німеччині та допомагає українським біженцям. Він зізнається, що українці не схожі на біженців з інших країн:

«Це справжня людська трагедія. Це такі чудові люди. Я захоплююсь ними. Мені ніколи не доводилося тікати зі своєї країни, кидати своє життя та все, що маю. Мій будинок не спалювали, я не страждав від голоду. Ці дівчата такі яскраві! Вони зовсім не схожі на біженців, яких ми собі уявляємо. Вони не жалюгідні та не кажуть „Ой, у мене нічого немає“. Вони кажуть — „Привіт, а ось і я!“. І цим вони мене неймовірно надихають!», — каже модник.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от frank wilde (@frankpeterwilde)

Він додав, що вважає, що Німеччина робить недостатньо для України та закликав не забувати про війну.

«Я знаю, як працюють медіа. З’являються інші проблеми, про які починають говорити… Я вважаю це неприємним. Як ці обговорення у Німеччині цін на продукти, інфляцію. А як це сприймати тим, кому довелося тікати зі своєї країни? Залишити свою сім’ю та друзів. А тут вони чують — ох, хліб подорожчав. Я вважаю, що Європа має зобов’язання, особливо у Німеччини після Другої світової війни! Ми всі знаємо, скільки зла Гітлер зробив Європі. І це було зовсім недавно», — зазначив Вайлд.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от frank wilde (@frankpeterwilde)

Джерело

Поділись публікацією