Виставка КиївПрайду «Я в Україні / Я поза Україною»

У рамках цьогорічного ПрайдТижня2022 у Києві запрошуємо вас на презентацію виставки КиївПрайду «Я в Україні / Я поза Україною», присвяченій ЛГБТ+ людям під час війни, які допомагають Україні та які були змушені покинути країну.

Презентація пройде 10 червня, цієї п’ятниці, о 18:30 в Києві.

На виставці представлено 12 історій квір-людей із різних міст, які зараз займаються волонтерською діяльністю, воюють у лавах ЗСУ, збирають кошти, проводять акції та інформують іноземців про війну в Україні. На презентації будуть присутні три герої_ні, чиї історії представлені на виставці, з якими ви зможете познайомитися особисто.

Ведуча презентації виставки – відома українська драг-квін Марлен Шкандаль. На заході ми збиратимемо кошти для підтримки ЛГБТ+ людей під час російсько-української війни, зокрема, наших військових. Також захід стане неформальним простором для спілкування спільноти та взаємопідтримки у цей непростий час.

Захід безкоштовний, вхід за попередньою реєстрацією за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe0j9N4rUZNd_Bvv15v86EpbJ7vpMZ7waNZ5XwQNunj2iC1aQ/viewform

Реєстрацію відкрито до 9 червня 14:00.

Джерело

Сподобалось? Знайди секунду, щоб підтримати нас на Patreon!
Поділись публікацією