Українці_ки в Копенгагені, долучайтеся до української колони на Копенгаген Прайді 20 серпня Ukraine @ Copenhagen PRIDE 2022

КиївПрайд запрошує українців_ок приєднатись до колони на Копенгаген Прайд 2022.

Будемо говорити на марші про те, що Україна – європейська країна з главенством прав людини, навіть під час повномасштабного російського вторгнення. Ми просимо Данію бути з Україною, #StandWithUkraine, бо наші військові зараз захищають ідеали вільної Європи на передовій.
Український голос має звучати в усій Європі! Ми маємо використовувати усі наявні майданчики, аби не дати світу забути про війну в Україні, закликати виступати проти російської агресії та переконувати інші країни долучатися до нашої боротьби.

Приходьте на Copenhagen Pride з ЛГБТ+ символікою, українськими прапорами та плакатами, нехай Данія почує Україну. Нашу боротьбу не спинити: Україна переможе та буде й надалі демократичною європейською країною, де поважають права людини! Українська колона буде під номером 3, крокуємо наступними за LGBT Asylum.

Організатори колони: KyivPride та Hjælp Ukraine.

Точка збору української колони – Smallegade 31 Frederiksberg, чекаємо вас 20 серпня об 11:00. Також ми плануємо малювати плакати разом, про це повідомимо в івенті пізніше.

Реєструйтеся для участі в групі та для оперативного зв’язку за посиланням: forms.gle/8FJq6xsYL6zeWsgc9

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією