Ломаченко перепостив інтерв’ю митрополита УПЦ МП із заявою, що Україну бомбардують через підтримку ЛГБТ

Відомий український боксер Василь Ломаченко потрапив у скандал через репост інтерв’ю митрополита УПЦ МП Луки, в якому той заявляв, що українців бомбардують через підтримку прав ЛГБТ-спільноти. Спортсмен опублікував його в Instagram.

У спілкуванні з журналістами ВВС ще 30 березня 2022 року Лука сказав, що незадовго до початку повномасштабного вторгнення Росії «за допомогою України ПАРЄ ухвалила резолюцію, яка, по суті, оголошує терор усім противникам ЛГБТ».

Він додав, що всі делегати від Верховної Ради України, які мали право голосу під час ухвалення цього рішення, проголосували «за».

«Може хтось сподівався на те, що Києво-Печерські святі спокійно дивитимуться з неба, як по Києву — колисці православ’я Святої Русі — ходитимуть содоміти? Чи буде Матері Божій байдуже, що в її святому домі замість пап і мам з’являться батьки номер один і номер два?», — заявив Лука.

За словами священнослужителя, в українських містах “замість того, щоби молитися Богу, розклеюються плакати з матами”.

«Тому не треба дивуватися, коли вони руйнуватимуться бомбами. А як може бути інакше?», – підсумував Лука.

Це не перший скандал, до якого потрапив митрополит. Так, громадський діяч та волонтер Роман Синіцин звинуватив його у попаданні в полон журналістки “Громадського” Вікторії Рощиної. Також той продовжує у своїй службі згадувати патріарха РПЦ Кирила, який підтримує війну проти України.

Репост інтерв’ю Луки викликав обурення у підписників Ломаченка: “Вася, ти проломив дно”, “ватно-православна програма. Продовження”, “такого відбитого на голову бовдура, як ти, світ ще не бачив”, – пишуть користувачі соцмережі.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от LOMA (@lomachenkovasiliy)

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією