КиївПрайд запрошує до української колони на Стокгольм Прайді

Українці в Стокгольмі та наші друзі, долучайтеся до української колони на Стокгольм Прайді 6 серпня. Стокгольм Прайд – це найбільший парад в Скандинавії з понад 50 000 учасників і 500 000 глядачів.

Український голос має звучати в усій Європі! Ми маємо використовувати усі наявні майданчики, аби не дати світу забути про війну в Україні, закликати виступати проти російської агресії та переконувати інші країни долучатися до нашої боротьби.

Приходьте на Стокгольм Прайд з ЛГБТ+ символікою, українськими прапорами та плакатами, нехай Швеція почує українців. Нашу боротьбу не спинити: Україна переможе та буде й надалі демократичною європейською країною, де поважають права людини!

Реєструйтеся для участі в групі та для оперативного зв’язку за посиланням: forms.gle/uyVGZNe8P875GsQs8

Дата та час: субота, 6 серпня 2022 року, збір колони о 12:30

Місце: Стокгольм, Norr Mälarstrand і піша хода 4.5 кілометри до Östermalms IP (зазвичай триває 2 години). Деталі про номер колони повідомимо згодом.

Маршрут ходи: Stadshuset – Hantverkargatan – Stadshusbron – Tegelbacken – runt Rödbodtorget – Vasagatan – Kungsgatan – Sturegatan – Lidingövägen – Östermalms IP.

Організатори: Nordic Ukraine Forum та КиївПрайд. Організатори колони залишають за собою право просити учасників прибрати плакати/прапори, які не співпадають з тематикою колони.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією