Інфографіка програми фінансової підтримки для ЛГБТ+ людей зі сходу України від KharkivPride

На своїй сторінці у Facebook, KharkivPride опублікували звіт щодо програми фінансової підтримки для ЛГБТ+ людей зі сходу України:

За місяць нашої програми (18/03 — 18/04) ми отримали 515 заявок на допомогу. З них ми підтримали 347 заявки. В середньому на добу нам надходило ~17 запитів.

Загалом ми надіслали 746 327 гривень. Максимально задоволений запит 8000 гривень, мінімально 145 гривень. Середня сума запиту становить 2150 гривень.

Найактуальнішими категоріями потреб виявилися харчування, лікування (обстеження, ліки, психотерапевтична допомога) та проживання (оренда, комунальні витрати). Також можна виділити одяг та взуття, гігієнічні засоби та переміщення (ремонт авто, бензин, проїзд). Ну і звісно запити пов’язані зі зв’язком (поповнення, купівля телефону), дітьми, коштами на навчання та тваринами (корм, стерилізація, лікування).

Найбільше до нас звернулося чоловіків та жінок. Також до нас зверталися транс-персони, квіри, агендерні та небінарні люди.

Оскільки наша організація вже майже 14 років працює у Харкові то найбільшу кількість заявок нашим фокусом завжди був і залишається — Схід України. Однак також ми надавали підтримку людям які знаходилися у зоні бойових дій та тим хто вимушено переселилися в іншу частину країни.

За гроші для програми фінансової підтримки ми завдячуємо благодійницям та благодійникам, прайд-організаціям та різним міжнародним фондам з усього світу.

Програма триває, ми продовжуємо працювати та допомагати ЛГБТ+ людям, які опинилися у кризовій ситуації через російський геноцид українського народу.
Все буде Україна, все буде прайд!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією