Доля Національної ЛГБТІ-конференції України 2022

Восени цього року мала б відбутися XV Національна ЛГБТІ-конференція України. Ми щороку жартуємо, що кожна наша «Нацконференція» – ювілейна, і цього року вона дійсно відзначила б свій невеличкий ювілей. Але війна змінила наши наміри – російська агресія принесла критичні зміни у наше повсякденне життя, і це стосується й наших національних івентів.

У минулому році ми гідно зустріли виклики, пов’язані із пандемією COVID-19, та змогли провести Нацконференцію у гібридному форматі. Більш ніж 100 активістів/ок ЛГБТ+ руху та союзників зустрілися у Києві, та більш ніж півтисячи дивилися трансляцію онлайн.

Цього ж року ми вперше за всю її історію вимушені поставити один із наших найважливіших івентів на паузу. Тим не менш, ми не полишаємо наших планів на цей рік. росія програє у цій війні, і нам потрібно планувати нашу діяльність, виходячи з реалій, які на нас чекають у майбутньому.

Цього року, замість Національної ЛГБТІ-конференції, ми плануємо провести Національну зустріч партнерів та союзників, де ми проаналізуємо поточні виклики та розробимо спільну стратегію розвитку та підтримки наших спільнот в післявоєний час.

Очікуйте на анонси у наших соціальних мережах та на сторінці Нацконференції: https://www.facebook.com/14NC2020
Разом і до перемоги!

Джерело

Сподобалось? Знайди секунду, щоб підтримати нас на Patreon!
Поділись публікацією